O talkshow


Živé ženy je název talkshow, která se pořádá na Liberecku od 27.3.2017. Hosté této talkshow byly vždy ženy z řad osobností. Postupem času a na přání diváků jsme mezi naše hosty zařadily i mužskou část, která je velkým oživením převážně dámského publika.

Naši hosté

V Živých ženách již například vystoupily cvičitelka a mistryně světa Olga Šípková, zpěvačka Marta Jandová, doktorka Kateřina Cajthamlová, moderátorka Marcela Augustová, zpěvačka a automobilová závodnice Olga Lounová, herečka Denisa Nesvačilová, tanečnice a choreografka Doris Martinéz, kameramanka Tereza Španihelová, zpěvačka a herečka Petra Černocká, zpěvák Matěj Ruppert, herec Ladislav Hampl, zpěvačka a moderátorka Heidy Janků, kubánský modní návrhář Osmany Laffita, atd.

Doprovodný program a projekce

Velice dbáme na to, aby se divák nenudil. Celá talkshow je protkána doprovodným programem jako je zpěv, tanec, kouzelník, ohnivá show, atd. Doprovodný program velice obohacuje rozhovory s hosty, dělá pořad zajímavý a rozhodně ji povyšuje na „jinou talkshow“. To samé plní i velkoplošná projekce, kde divák vidí fotky a videa k danému hostu.